Automatyka przemysłowa i budynkowa

Wykonujemy montaż rozdzielnic oraz połączeń automatyki na obiektach przemysłowych oraz w domach inteligentnych. Naszą specjalnością jest rozruch skomplikowanych sterowań i modyfikacja ich działania wedle potrzeb odbiorców.

Kontakt z Nami !

Zaufaj specjalistom !

Wykonujemy montaż rozdzielnic, połączeń automatyki na obiektach przemysłowych oraz w domach inteligentnych. Naszą specjalnością jest rozruch skomplikowanych sterowań i modyfikacja ich działania wedle potrzeb odbiorców.

Nasze Realizacje

O NAS

Jesteśmy pasjonatami automatyki, którzy po uzyskaniu teoretycznej wiedzy i doświadczenia pracy na skomplikowanych obiektach postanowili o założeniu własnej działalności. Na co dzień pracujemy zawodowo jako automatycy i lubimy tym się zajmować. Właściciel naszej firmy posiada dyplom Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektrotechniki o specjalizacji Automatyka i Inżynieria Komputerowa oraz duże doświadczenie w uruchamianiu obiektów automatyki. Naszym największym atutem jest zgrany zespół w którym każdy wie co ma robić i wszystko działa perfekcyjnie. Pozwól nam zająć się układami automatyki w Twojej firmie lub mieszkaniu, a będziesz miał pewność, że zajmą się tym profesjonaliści, którzy hobbistycznie podchodzą do swojej pracy.